AKTUALITY
  • 2.2.2018 - Naším cílem je Vaše spokojenost, zpětná vazba od Vás je pro nás velmi cenná.
    Ivana:“Podlahy i omítky jsou provedeny bezchybně. Doporučím Vás.“
    David:“Komunikace i dovedená práce v pořádku.“
    Soukalovi:“můžeme doporučit.“
  • 1.2.2018 - Abychom mohli poskytovat zákazníkům služby v maximální kvalitě, nakoupili jsme nové omítačky| pro aplikaci strojních omítek štukových i sádrových.
  • 31.1.2018 - připravili jsme pro Vás nová článek o tom jak probíhá realizace strojních omítek ZDE.
  • Všechny novinky >>
Poradna, dotazy

Dobrý den, prosím o zpracování cenové nabídky na realizaci sádrových omítek v novostavbě RD. Plocha přízemí je 96 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy 2,6 m Plocha podkroví je 68 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy je 2,5 m. Část je zkosená - podkroví. Případně zašlu půdorysy a řez na detailní kalkulaci. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, jak mají být připraveny rozvody elektřiny před omítáním. Mají být el. krabice zasádrovány, nebo jen volně a usadíte si je sami? ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, mám zájem o zhotovení sádrových vnitřních omítek. Bungalov , Praha Východ. Jaká je cena za m2? Realizace konec dubna, Zdivo je porotherm. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Ceník, poptávky

Poptávám sádrové omítky pro rodinný dům plocha cca 250 m, Pardubický kraj, Chrudim.
10.5.2014

Hledám vhodnou firmu pro realizaci omítek, Středočeský kraj, Kolín.
19.4.2014

Poptávám omítky do rodinného domu, Vysočina kraj, Jihlava.
25.3.2014

Video
video z realizace
Čistě a ryhle

Kvalita materiálu i provedení to jsou strojní omítky prováděné buď jako jednovrstvé sádrové omítky nebo jako vícevrstvé vápenocementové omítky.

Betonové podlahy do celého rodinného domu za jeden den.

Strojní omítky ceník

Aktualizováno: 29.01.2018 Rubrika: Strojní omítky realizace Zobrazení: 38699

Navigace : ceníkcenanabídka

Strojní omítání - nejmodernější řešení

Ceny strojního omítání

Ceny strojního omítání se liší dle firmy, která realizaci provádí a i dle materiálu, který je na omítání použit.

Při porovnání ceny strojních omítek a ručně házených omítek dochází jen k nepatrnému finančnímu rozdílu. Cena práce je obvykle stejná a odlišuje se pouze cena za materiál. Pokud je použita směs pro ruční i strojní omítání je výsledná cena naprosto stejná.

Cena omítek strojních a házených

To je způsobeno především specifickými vlastnostmi, kterých u ručních omítek třeba nelze dosáhnout.

Pokud by pracovníci provádějící ručně házené omítky byli placeni hodinově, cena by byla několikanásobně vyšší oproti strojnímu omítání! To by bylo způsobeno především potřebným časem na realizaci, který je až několikanásobně vyšší než u strojního omítání.

Omítka z pytlů nebo ze sila

Obecně platí, pokud máme možnost použít volně loženou směs ze sila je to výhodnější, cena se nám nepatrně sníží. To je umožněno díky velkému odběru směsi a tím pádem možností množstevní slevy.

Cena suchých maltových směsí se přibližně pohybuje od 160 Kč do 300 Kč. Samotné omítání bez materiálu pomocí omítacího stroje se pohybuje od 50 Kč do 100 Kč za metr čtvereční dle firmy. Pokud si firma doveze sama materiál cena omítání je od 200 Kč do 300 Kč za metr čtvereční dle použitého typu materiálu.

Je třeba brát v úvahu, že ceny strojního omítání se liší podle realizační firmy, podle stavebnin, kde je materiál nakupován a samozřejmě dle typu omítky.