AKTUALITY
  • 2.2.2018 - Naším cílem je Vaše spokojenost, zpětná vazba od Vás je pro nás velmi cenná.
    Ivana:“Podlahy i omítky jsou provedeny bezchybně. Doporučím Vás.“
    David:“Komunikace i dovedená práce v pořádku.“
    Soukalovi:“můžeme doporučit.“
  • 1.2.2018 - Abychom mohli poskytovat zákazníkům služby v maximální kvalitě, nakoupili jsme nové omítačky| pro aplikaci strojních omítek štukových i sádrových.
  • 31.1.2018 - připravili jsme pro Vás nová článek o tom jak probíhá realizace strojních omítek ZDE.
  • Všechny novinky >>
Poradna, dotazy

Dobrý den, prosím o zpracování cenové nabídky na realizaci sádrových omítek v novostavbě RD. Plocha přízemí je 96 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy 2,6 m Plocha podkroví je 68 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy je 2,5 m. Část je zkosená - podkroví. Případně zašlu půdorysy a řez na detailní kalkulaci. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, jak mají být připraveny rozvody elektřiny před omítáním. Mají být el. krabice zasádrovány, nebo jen volně a usadíte si je sami? ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, mám zájem o zhotovení sádrových vnitřních omítek. Bungalov , Praha Východ. Jaká je cena za m2? Realizace konec dubna, Zdivo je porotherm. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Ceník, poptávky

Poptávám sádrové omítky pro rodinný dům plocha cca 250 m, Pardubický kraj, Chrudim.
10.5.2014

Hledám vhodnou firmu pro realizaci omítek, Středočeský kraj, Kolín.
19.4.2014

Poptávám omítky do rodinného domu, Vysočina kraj, Jihlava.
25.3.2014

Video
video z realizace
Čistě a ryhle

Kvalita materiálu i provedení to jsou strojní omítky prováděné buď jako jednovrstvé sádrové omítky nebo jako vícevrstvé vápenocementové omítky.

Betonové podlahy do celého rodinného domu za jeden den.

Finální úprava strojní omítky – bavlněné stěrkové tapety

Aktualizováno: 11.08.2016 Rubrika: Zobrazení: 1628

Přemýšlíte o novém bydlení? Starý byt je nevyhovující potřebám nově založené rodiny a raději byste se přestěhovali do většího? Zkuste zauvažovat na téma rodinné domy. Ať už přemýšlíte o novostavbě nebo chcete spíše renovovat starší nemovitost, určitě je to dobrá investice do budoucna. V rodinném domě totiž mohou žít i dvě generace vedle sebe, přesně jako za starých časů minulého i předminulého století, zdědit ho jednou mohou i Vaše děti. A to se přece počítá!

Rodinné domy můžete navíc doslova objednat, ve variantě takzvaně „na klíč“. Společnosti, které takovéto stavby realizují, zařídí naprosto vše a s Vámi se dohodnou jen na výsledné ceně. Odborná firma zařídí jak zasíťování, tak třeba i odkoupení vybraného pozemku, na kterém teprve zmíněná stavba vyroste. Samozřejmostí je i vyřízení stavebního povolení, čímž ušetříte několik hodin nebo dokonce třeba i několik návštěv na konkrétních úřadech, což nebývá vždycky zrovna příjemné a snad aby si člověk vzal dovolenou, že?

Nemáte dostatek financí, ale dítě už je na cestě a nemůžete déle čekat? A co takhle na pořízení rodinného domu využít služeb finančních společností nebo nejrůznějších bank? Nízké úroky a možnost si splácení ještě o nějakou dobu odložit, taková nabídka se zkrátka vyplatí! A až hypotéku splatíte, budou Vaše děti bydlet stoprocentně ve svém!

Rodinné domy jsou v dnešní době opravdu vítanou změnou pro lidi, kteří žili celý dosavadní život ve velkoměstě na velmi malém prostoru a doslova trpěli nedostatkem zeleně a pověstného venkovského (či alespoň příměstského) klidu.

Tyto druhy staveb samozřejmě vyžadují individuální přístup k zákazníkovi, ale o nic podobného se určitě bát nemusíte. Konzultace zdarma ještě před započetím stavebních prací nebo vyřizování nejrůznějších formulářů je stoprocentně samozřejmostí.