AKTUALITY
  • 2.2.2018 - Naším cílem je Vaše spokojenost, zpětná vazba od Vás je pro nás velmi cenná.
    Ivana:“Podlahy i omítky jsou provedeny bezchybně. Doporučím Vás.“
    David:“Komunikace i dovedená práce v pořádku.“
    Soukalovi:“můžeme doporučit.“
  • 1.2.2018 - Abychom mohli poskytovat zákazníkům služby v maximální kvalitě, nakoupili jsme nové omítačky| pro aplikaci strojních omítek štukových i sádrových.
  • 31.1.2018 - připravili jsme pro Vás nová článek o tom jak probíhá realizace strojních omítek ZDE.
  • Všechny novinky >>
Poradna, dotazy

Dobrý den, prosím o zpracování cenové nabídky na realizaci sádrových omítek v novostavbě RD. Plocha přízemí je 96 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy 2,6 m Plocha podkroví je 68 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy je 2,5 m. Část je zkosená - podkroví. Případně zašlu půdorysy a řez na detailní kalkulaci. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, jak mají být připraveny rozvody elektřiny před omítáním. Mají být el. krabice zasádrovány, nebo jen volně a usadíte si je sami? ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, mám zájem o zhotovení sádrových vnitřních omítek. Bungalov , Praha Východ. Jaká je cena za m2? Realizace konec dubna, Zdivo je porotherm. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Ceník, poptávky

Poptávám sádrové omítky pro rodinný dům plocha cca 250 m, Pardubický kraj, Chrudim.
10.5.2014

Hledám vhodnou firmu pro realizaci omítek, Středočeský kraj, Kolín.
19.4.2014

Poptávám omítky do rodinného domu, Vysočina kraj, Jihlava.
25.3.2014

Video
video z realizace
Čistě a ryhle

Kvalita materiálu i provedení to jsou strojní omítky prováděné buď jako jednovrstvé sádrové omítky nebo jako vícevrstvé vápenocementové omítky.

Betonové podlahy do celého rodinného domu za jeden den.

Proč volit strojní omítání

Aktualizováno: 30.01.2018 Rubrika: Strojní omítky realizace Zobrazení: 7231

Navigace : výhody

Strojní omítání - nejmodernější řešení

Moderně, rychle a čistě

Možná si někdo řekne proč volit strojní omítání, když se mnoho let běžně používalo ruční omítání a také to šlo.

Ovšem ruční omítání je dnes již nedokonalé a dávno překonané právě strojním omítáním. Výhodou strojního omítání je jeho rychlost, přesnost a vysoká kvalita.

Vzhledem k tomu, že strojní omítání provádí realizační firma nemusíme mít starost o tom, kde seženeme několik šikovných a ne moc drahých zedníků. Firmy mají již své prověřené zkušené pracovníky a přivezou si vše potřebné a nás to nestojí žádné starosti. Pro strojní omítání je potřeba méně pracovníků a přitom je práce dříve hotova a jsme tak blíže našemu vysněnému domovu. Doba strojního omítání je zhruba o polovinu kratší oproti ručnímu omítání, a to je již podstatný rozdíl jestli budu čekat na zhotovení týden nebo dva. Někdo by mohl namítnout, že tento komfort si také musíme draho zaplatit. Opak je však pravdou. Cena strojní omítky se téměř vyrovná ceně ručního omítání.

Pro nepřekonatelnou kvalitu je proto nejlepší zvolit strojní omítky. Další velkou výhodou je to, že budeme mít omítku přesně takovou jaká je v projektu. Budeme znát nejen její kvalitu, ale i trvanlivost a její vlastnosti.

Výhod strojních omítek oproti ručním omítkám je opravdu mnoho a každý si jistě najde tu svou. Pro někoho to může být rychlost realizace a pro někoho cena, nepřekonatelná kvalita a bezstarostnost.

Volba realizační firmy

Je důležité vybrat zkušenou realizační firmu. Realizační firma by měla mít kvalifikované a proškolené pracovníky, které nejen poradí jaký typ omítky zvolit, ale též provedou i aplikaci omítky v nejvyšší kvalitě. Firmy si zajistí rovněž dovoz materiálu a veškerého strojního vybavení, zejména omítačky.

Související články
Výhody strojních omítek

Výhody strojních omítek

30.01.2018 - naposledy aktualizováno před 25 dny

Strojní omítka je omítka zpracovávaná a nanášená výhradně pomocí stroje na zdivo. Omítek pro strojní nanášení je velké množství.

Počet přečtení: 10282 Celý článek >>