AKTUALITY
  • 2.2.2018 - Naším cílem je Vaše spokojenost, zpětná vazba od Vás je pro nás velmi cenná.
    Ivana:“Podlahy i omítky jsou provedeny bezchybně. Doporučím Vás.“
    David:“Komunikace i dovedená práce v pořádku.“
    Soukalovi:“můžeme doporučit.“
  • 1.2.2018 - Abychom mohli poskytovat zákazníkům služby v maximální kvalitě, nakoupili jsme nové omítačky| pro aplikaci strojních omítek štukových i sádrových.
  • 31.1.2018 - připravili jsme pro Vás nová článek o tom jak probíhá realizace strojních omítek ZDE.
  • Všechny novinky >>
Poradna, dotazy

Dobrý den, prosím o zpracování cenové nabídky na realizaci sádrových omítek v novostavbě RD. Plocha přízemí je 96 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy 2,6 m Plocha podkroví je 68 metrů čtverečných a výška stropu od čisté podlahy je 2,5 m. Část je zkosená - podkroví. Případně zašlu půdorysy a řez na detailní kalkulaci. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, jak mají být připraveny rozvody elektřiny před omítáním. Mají být el. krabice zasádrovány, nebo jen volně a usadíte si je sami? ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Dobrý den, mám zájem o zhotovení sádrových vnitřních omítek. Bungalov , Praha Východ. Jaká je cena za m2? Realizace konec dubna, Zdivo je porotherm. ZDE

Máte nějaký dotaz?
Navštivte poradnu >>

Ceník, poptávky

Poptávám sádrové omítky pro rodinný dům plocha cca 250 m, Pardubický kraj, Chrudim.
10.5.2014

Hledám vhodnou firmu pro realizaci omítek, Středočeský kraj, Kolín.
19.4.2014

Poptávám omítky do rodinného domu, Vysočina kraj, Jihlava.
25.3.2014

Video
video z realizace
Čistě a ryhle

Kvalita materiálu i provedení to jsou strojní omítky prováděné buď jako jednovrstvé sádrové omítky nebo jako vícevrstvé vápenocementové omítky.

Betonové podlahy do celého rodinného domu za jeden den.

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem realizace omítání stěn

Aktualizováno: 31.01.2018 Rubrika: Strojní omítky - příprava Zobrazení: 8921

Navigace : omítkycenová nabídka

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem realizace omítání stěn a stropů v rodinných domech, bytových domech, ale i v průmyslových prostorech. Omítky provedené strojním nahazováním nabízejí celou řadu výhod. Hlavní předností, kterou Vám strojní omítky nabízejí je rychlost realizace a kvalita provedení. Materiály, které se používají pro strojní omítání mají přesně dané neměnné složení, nehrozí zde výkyvy kvality jako při přípravě omítky na stavbě.

Strojní omítání - nejmodernější řešení

Strojní omítky přinášejí široké možnosti finální úpravy zdiva.

Mohou být nejen odolné, otěru vzdorné, hygienicky nezávadné, ale zároveň krásné a přesně podle našich představ.

Kdo by také nechtěl mít omítky té nejvyšší kvality za rozumnou a hlavně dostupnou cenu. Strojní omítky především urychlují naší výstavbu bez snížení kvality. Dokonale uspokojí naše představy nejen v interiéru, ale i v exteriéru.

 

Strojní omítky - úspora času

Strojní omítání se začalo používat jako řešení při kterém se odstraní časově i pracovně náročná a mnohdy komplikovaná doprava směsi na místo určení a její nanášení na stěny.

Proces spočívá v přenosu malty pomocí stlačeného vzduchu hadicí z mísícího stroje, umístěného na staveništi před stavebním objektem, do ručního nástroje stříkajícího směs na stěny. Suchá směs pro výrobu malty se na stavby dopravuje v pytlích nebo silech.

Strojní omítání - nejmodernější řešeníToto řešení je výrazně rychlejší než klasické nanášení omítek, směs se mísí ve stroji a tím je kvalitnější a omítka má stejné vlastnosti po celé své ploše, která je omítnuta souvisle a snižuje se časová prodleva omítání jednotlivých částí jak je tomu u klasického způsobu.

 

Cena tohoto omítání je nižší než u klasických omítek, protože dochází k úspoře práce dělníků.

Související články
Omítky jsou neodmyslitelnou součástí povrchových úprav zdiva.

Omítky jsou neodmyslitelnou součástí povrchových úprav zdiva.

02.02.2018 - naposledy aktualizováno před 22 dny

Chrání svislé nosné konstrukce proti vnějším vlivům. Ať už se zeptáme kohokoliv bude nám s jistotou umět odpovědět co omítka je případně co omítka rozhodně není. Pozná však někdo, kromě výrobců, na první pohled různé typy omítek? My na první pohled rozdíl nejspíš nepoznáme, ale na druhý už s trochou snahy a zaměřením se na určitá specifika ano. Jak tedy jednotlivé typy omítek poznat?

Počet přečtení: 6394 Celý článek >>